Spinki do mankietów POLICJA KRYMINALNA

Spinki do mankietów POLICJA KRYMINALNA

Spinki do mankietów POLICJA AT

Spinki do mankietów POLICJA AT

Spinki do mankietów POLICJA KSP

Spinki do mankietów POLICJA KSP

Spinki do mankietów POLICJA KRYMINALNA

Spinki do mankietów - POLICJA KRYMINALNA

Możliwy zakup etui prezentowego oraz wykonanie dedykacji.

24,00 PLN
czekamy na dostawę - możesz zamówić, towar otrzymasz po otrzymaniu dostawy
Symbol
MSMA-POL-KR

Spinki do mankietów - POLICJA KRYMINALNA

W zestawie 2szt.

Medale, odznaki oraz przypinki wykonywane są przy zastosowaniu technologii głębokiego tłoczenia, grawerowania, odlewu, trawienia oraz pełno kolorowego nadruku, mogą się składać zarówno z jednego lub kilku elementów. Materiałem wykorzystywanym do produkcji jest miedź, mosiądz, aluminium lub inne stopy metali.
Produkty pokrywane są powłokami ochronnymi nadającymi ostateczny kolor, złota, niklu, patyny lub stosowanie są palety barw emalii oraz żywic.

 

Oferta podarunkowa:

  • Etui prezentowe w cenie 14zł
  • Na etui możemy wykonać grawer z symbolem rodzaju służby lub dedykacją w cenie 40zł.
    W przypadku wybrania tej opcji prosimy w polu OPIS wprowadzić nazwę rodzaju służby, której logo ma być wygrawerowane lub wpisać treść dedykacji. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z zamawiającym celem doprecyzowania szczegółów zamówienia.
    Rabat 30% przy zamówieniu większym niż 2szt. jednakowego wzoru graweru na etui. Rabat udzielany jest po złożeniu zamówienia.
Więcej informacji
Służba mundurowa / FormacjaPOLICJA
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.050000
Wysyłka w [dni robocze]2
Producent / DystrybucjaMundurowy24.pl
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Spinki do mankietów POLICJA KRYMINALNA

No Related Posts

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami