Sznur galowy oficera POLICJI

Sznur galowy oficera POLICJI

Sznur galowy aspiranta POLICJI

Sznur galowy aspiranta POLICJI

Sznur galowy generała POLICJI

Sznur galowy generała POLICJI

Sznur galowy oficera POLICJI

Sznur galowy dla podkomisarza, komisarza, nadkomisarza, młodszego inspektora, inspektora oraz starszego inspektora.
Już od 84,90 PLN
bardzo duża ilość
Symbol
SZGA-POL-OF

Sznur galowy dla Policji koloru srebrnomatowego dla podkomisarza, komisarza, nadkomisarza, młodszego inspektora, inspektora oraz starszego inspektora.

Sznur galowy oficerski Policji składa się z pojedynczego sznura w kształcie pętli przewieszonego przez ramię pod naramiennikiem i ułożonego pionowo pod pachą rękawa, splecionego odcinka w formie warkocza z dwoma pojedynczymi sznurkami po obu jego stronach, zakończonego metalowym wisiorkiem z wizerunkiem orła, ułożonego na prawym przodzie kurtki wyjściowej i przypiętego do drugiego od góry guzika przodu.

Więcej informacji
Służba mundurowa / FormacjaPOLICJA
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.175000
Wysyłka w [dni robocze]2
Materiał100% poliester
Gramatura0
Producent / DystrybucjaAltex
Kraj producentaPolska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sznur galowy oficera POLICJI

Related Posts

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami