Tarcza do zatrzymywania pojazdów - Lizak policyjny

Tarcza do zatrzymywania pojazdów - Lizak policyjny

Bezpieczne zakupy | #zostańwdomu
Taryfikator mandatowy

Taryfikator mandatowy

Koszulka polo mundurowa OCHRONA

Koszulka polo mundurowa OCHRONA

Tarcza do zatrzymywania pojazdów - Lizak policyjny

Lizak do kierowania ruchem / Lizak do zatrzymywania pojazdów. 

Produkt zgodny z Dz.U. 2003 nr 220 poz. 2181 

Regular Price 42,00 zł Cena promocyjna 35,70 zł
bardzo duża ilość
Symbol
LIZO#CZ

Tabela rozmiarów: OBUWIA TAKTYCZNEGO MAGNUM

  W przypadku niektórych produktów rozmiar na metce może różnić się nieznacznie od rozmiaru podanego w zamówieniu. Przyczyną jest najczęściej różnica w oznaczeniu rozmiarów różnych producentów albo różnice między poszczególnymi dostawami towarów. Najlepiej przymierz produkty spokojnie w domu, aby przekonać się czy pasują. W razie niedopasowania rozmiaru towar możesz zawsze wymienić lub zwrócić. Skorzystaj wtedy z formularza RMA w PANELU KLIENTA.

Lizak do kierowania ruchem. Lizak do zatrzymywania pojazdów służy do prowadzenia nadzoru nad ruchem drogowym, podawanie kierującemu pojazdem poleceń do określonego zachowania.

Tarcza wykonana z tworzywa sztucznego, linka z linki polipropylenowej.

Produkt zgodny z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach. Dz.U. 2003 nr 220 poz. 2181.

Tarcza wykorzystywana jest przez służby MSWiA jak POLICJA, STRAŻ GRANICZNA, SŁUŻBA CELNA oraz inne służby mające uprawnienia do zatrzymywania pojazdów i kierowania ruchem.

Więcej informacji
Służba mundurowa / FormacjaPOLICJA, UNIWERSALNY
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.250000
Wysyłka w [dni robocze]2
Materiał100% poliester
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Nie ma żadnych artykułów na Blogu powiązanych z tym produktem.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami