Custom Notice Block

Wymiany

Informacje nt. wymiany

Sklep internetowy Mundurowy24.pl umożliwia wymianę towaru. Wymiany można dokonać na inny rodzaj produktu (np. inny kolor, rozmiar itp.), ale dopuszczamy także wymianę towaru na inny towar lub inne towary dostępne w Sklepie Mundurowy24.pl.

W celu sfinalizowania wymiany należy utworzyć zgłoszenie RMA, w którym Klient wyrazi chęć wymiany towaru i określi szczegóły dot. tej wymiany.

Nowe zgłoszenie RMA można utworzyć za pośrednictwem Panelu Klienta w sekcji Zgłoszenia RMA. Po zalogowaniu można dostać się tam także poprzez kliknięcie na „Wymiany Zwroty Reklamacje” na dole strony w INFORMATORNI.
W celu utworzenia nowego zgłoszenia RMA należy kliknąć na stronie link: „Poproś o nowe zgłoszenie RMA” i wypełnić formularz na stronie Sklepu.
Następnie należy odesłać towar na adres: Sklep Mundurowy24.pl - AcmeTech Dominik Łoboda, Chopina 14, 05-085 Kampinos z dopiskiem: RMA.

Po otrzymaniu towaru i zgłoszenia, w którym Klient deklaruje chęć wymiany, Sklep Mundurowy24.pl utworzy, w imieniu Klienta, nowe zamówienie dot. wymiany odesłanego uprzednio towaru. Wymiana towaru umożliwia uwzględnienie wartości zwróconego towaru w nowym zamówieniu.

Realizacja nowego zamówienia dot. wymiany będzie odbywać się tak samo, jak standardowego zamówienia, złożonego przez Klienta. Towar na wymianę wysyłany jest za dodatkową opłatą 16zł, realizowaną w ramach pobrania (płatność przy odbiorze przesyłki).

Korzystając z możliwości wymiany towaru, Konsument zachowuje swoje prawo do odstąpienia od umowy. Więcej informacji o prawie odstąpienia od umowy znajduje się tutaj: https://www.mundurowy.pl/zwroty .

 

 

This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Kontakt z nami