DLA FIRM


ALKOMATY DLA FIRM, PRZEDSIĘBIORTW, INSTYTUCJI

Oferujemy profesjonalne alkomaty dla firm, przedsiębiorców oraz instytucji, dbających o bezpieczeństwo i higienę pracy. Dostępne w Mundurowy24.pl testery trzeźwości dla firm charakteryzują się szybkością pomiaru, wytrzymałością, niezawodnością i możliwością przeprowadzania dużej ilości badań w krótkim czasie.

Zakładom produkcyjnym, firmom transportowym szczególnie polecamy przesiewowy alkomat AlcoBlow. Jego szybkość oraz praca w trybie pasywnym umożliwia, nie tylko kontrolę trzeźwości, ale także sprawdzenie zawartości alkoholu w płynach wnoszonych na teren zakładu pracy.

Zdążają się sytuacje, w których pracodawca jest zobligowany do przeprowadzenia badania pracownika z koniecznością zapasu wyniku pomiaru, który może być wykorzystany jako dowód w sprawie. W takich sytuacjach polecamy alkomaty dowodowe.

Dowodowe testery trzeźwości dają możliwość zapisu nawet do 10tys. pomiarów wraz z dokładną datą i godziną dokonanego pomiaru. Wyniki pomiarów mogą być wydrukowane oraz mogą służyć jako materiał dowodowy. Wynik badania testerem dowodowym zapewnia dokładny, powtarzalny pomiar. Za sprawą najwyższej jakości sensorów elektrochemicznych, dają możliwość przeprowadzenia wielu bardzo dokładnych pomiarów bez konieczności przeprowadzania kolejnych kalibracji. Ponadto alkomaty dowodowe oferują również możliwość dokonywania pomiarów seryjnych, co umożliwia sprawdzenie dużej ilości osób w krótkim czasie.

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
 1. Alkomat FiTalco AlcoBlow®
  Regular Price 1 480,00 PLN Cena promocyjna 1 332,00 PLN
  Dodaj do Schowka
  Porównaj
 2. Alkomat FiTalco Neon F1
  Regular Price 550,00 PLN Cena promocyjna 495,00 PLN
  Dodaj do Schowka
  Porównaj
 3. Alkomat Prodigy (z drukarką)
  Regular Price 3 780,00 PLN Cena promocyjna 3 402,00 PLN
  Dodaj do Schowka
  Brak w magazynie
  Porównaj
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Kontakt z nami