DLA KIEROWCÓW


ALKOMATY DLA KIEROWCÓW, FIRM TRANSPORTOWYCH

Alkomaty podręczne dla kierowców to najpopularniejsze i najczęściej kupowane testery trzeźwości. Prezentują dokładne pomiary za sprawą wysokiej jakości sensorów, które gwarantują bezproblemową, wieloletnią eksploatację.

Kierowcy codziennie na drodze są odpowiedzialni nie tylko za siebie ale również za pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo, sprawdzając przed trasą, testerem trzeźwości swoją zdolność do prowadzenia samochodu.

W Mundurowy24.pl oferujemy alkomaty dla kierowców marki FITalco:

  • Alkomaty podręczne z czujnikami półprzewodnikowymi oraz elektrochemicznymi (bardziej dokładne pomiary)
  • Alkomaty przesiewowe

Alkomaty podręczne to urządzenia kompaktowe. Niewielkie gabaryty oraz niska waga sprawiają, że tester trzeźwości zmieści się w każdym schowku, torbie czy plecaku. Alkomaty sprzedawane są z podręcznymi pokrowcami co chroni je przed uszkodzeniami oraz wymiennymi ustnikami co zapewnia higienę użytkowania.

Alkomaty przesiewowe, często widywane jako wyposażenie służb mundurowych m.in. Policji. Sprawdzą się również dla kierowców. Przesiewowe testery trzeźwości oferują szybkie i niezawodne pomiary. Pracują w dwóch trybach: aktywnym oraz pasywnym.

Pamiętaj, aby Twój alkomat funkcjonował prawidłowo należy go poddać go kalibracji raz na 6 miesięcy.

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Kontakt z nami