SZNURY GALOWE

Wysokiej jakości sznury galowe dla Twojego munduru.

W ofercie sklepu Mundurowy24.pl znajdziesz ręcznie plecione sznury galowe (askelbanty) będące częścią umundurowania wyjściowego i galowego polskich służb mundurowych. Posiadamy sznury naramienne wykonane z najwyższej jakości plecionki poliamidowej produkowanej przez polski zakład wyrobów pasmanteryjnych. Nasze sznury nie zmieniają koloru, nie gniotą się a dzięki większej wadze plecionki poliamidowej od poliestrowej, wzorowo układają się na mundurze oraz nie ulegają podmuchom wiatru.

U nas znajdziesz sznury galowe dla korpusów podoficerów, szeregowych, aspirantów, chorążych, oficerów, generałów takich służb jak Policja, Wojsko Polskie (Wojska Lądowe, Siły Powietrzne), Straży Granicznej, Służby Celno-Skarbowej, ABW, Służby Więziennej, Straży Pożarnej, Straż Miejskich i Gminnych. Mamy również sznury galowe dla myśliwych Polskiego Związku Łowieckiego.

W Mundurowy24.pl sznury galowe dostępne są w 4 rozmiarach (patrz na tabelę rozmiarów dostępną pod opcją wyboru rozmiaru na stronie produktu), co pozwala idealnie dopasować sznur do wzrostu funkcjonariusza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Kontakt z nami