Wymiany

 

Informacje nt. wymiany

 

Sklep internetowy Mundurowy24.pl umożliwia wymianę towaru. Wymiany można dokonać na inny rodzaj produktu (np. inny kolor, rozmiar itp.), ale dopuszczamy także wymianę towaru na inny towar lub inne towary dostępne w Sklepie Mundurowy24.pl.

 

W celu sfinalizowania wymiany należy utworzyć zgłoszenie RMA, w którym Klient wyrazi chęć wymiany towaru i określi szczegóły dot. tej wymiany.

 

Nowe zgłoszenie RMA można utworzyć za pośrednictwem Panelu Klienta w sekcji Zgłoszenia RMA. Po zalogowaniu można dostać się tam także poprzez kliknięcie na „Wymiany Zwroty Reklamacje” na dole strony w INFORMATORNI.
W celu utworzenia nowego zgłoszenia RMA należy kliknąć na stronie link: „Poproś o nowe zgłoszenie RMA” i wypełnić formularz na stronie Sklepu.
Następnie należy odesłać towar na adres: Mundurowy24.pl | AcmeTech, 96-515 Teresin, Aleja XX-Lecia 70 z dopiskiem: RMA.

 

Po otrzymaniu towaru i zgłoszenia, w którym Klient deklaruje chęć wymiany, Sklep Mundurowy24.pl utworzy, w imieniu Klienta, nowe zamówienie dot. wymiany odesłanego uprzednio towaru. Wymiana towaru umożliwia uwzględnienie wartości zwróconego towaru w nowym zamówieniu.

 

Realizacja nowego zamówienia dot. wymiany będzie odbywać się tak samo, jak standardowego zamówienia, złożonego przez Klienta. Towar na wymianę wysyłany jest za dodatkową opłatą w wysokości kosztów przesyłki, realizowaną w ramach pobrania (płatność przy odbiorze przesyłki). Dodatkowa opłata naliczana jest zgodnie z cennikiem dostaw. Więcej o kosztach dostawy tutaj: https://www.mundurowy.pl/kosztydostawy

 

Korzystając z możliwości wymiany towaru, Konsument zachowuje swoje prawo do odstąpienia od umowy. Więcej informacji o prawie odstąpienia od umowy znajduje się tutaj: https://www.mundurowy.pl/zwroty .

 

 

 

 

 

Kontakt z nami