Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem wszelkich szczegółów dot. Twoich zakupów. Realizację zamówienia rozpoczynamy po potwierdzeniu płatności przez system elektronicznych płatności lub zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie bankowym. Zamówienia za pobraniem realizujemy niezwłocznie. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy w każdy dzień roboczy. Na bieżąco wysyłamy powiadomienia e-mail, informujące o postępie naszych prac związanych z realizacją Twojego zamówienia.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, w jakim produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, kilkunastu czasami nawet kilkudziesiąciu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych, lub realizowanych pod specjalne zamówienie Klienta). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się wydłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Udostępniamy naszym Klientom dwa systemy elektronicznych płatności: PayU.pl, PayPal.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. W zależności od banku zwykle trwa to około 1-2 dni robocze.

Płatność za pobraniem - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia.

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w ciągu max 2 dni roboczych, a najczęściej dostawa odbywa się na drugi dzień roboczy.

Poczta Polska deklaruje dostarczenie paczki do docelowego Urzędu Pocztowego w ciągu 2 dni roboczych paczką pocztową za pośrednictwem usługi Pocztex. W praktyce zatem, zwykle dostawa trwa od 1 do 4 dni roboczych.

W każdym przypadku podajemy numer przesyłki/nadania, dzięki którym możliwe jest śledzenie przesyłki na stronach przewoźników.

Kontakt z nami