Custom Notice Block

Pomysły Walentynkowe na prezent dla POLICJANTKI

Pomysły Walentynkowe na prezent dla POLICJANTKI

 

W kwiaciarniach pachnie różami, wszędzie pełno czerwonych serduszek oraz porad co będzie najlepszym prezentem na Walentynki dla Niej... A co jeśli Ona jest POLICJANTKĄ? Może coś specjalnego TYLKO dla Policjantki?

Najwyższa pora zastanowić się, co wybrać dla POLICJANTKI z okazji Dnia Świętego Walentego. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów.

 

Kobiety uwielbiają ozdoby, dlatego ten subtelny drobiazg, powinien przypaść do gustu każdej Policjantce. ;) Szeroki wybór przypinek nie tylko dla Policji można zobaczyć tutaj: http://www.mundurowy.pl/catalogsearch/result/?q=przypinka Przypinki można zamówić w elegankkim ozdobnym pudełeczku jubilerskim, na którym możemy wykonać grawer na indywidualne zamówienie.

 

Szczególnie polecany dla Pań, które pracują na miejscu, w biurze lub na Posterunku Policji – wtedy z pewnością nie odmówią sobie kawki lub herbatki. Pijąc w takim kubku, zawsze pomyślą ciepło o darczyńcy. :) Na indywidualną prośbę do standardowych projektów kubków dodamy motyw Walentynkowy na indywidualną prośbę. 

Jeśli znansz gust Swojej Ukochanej Policjantki – wybierz kubek spejalnie dla niej – więcej kubków z kolekcji Cartoons znajduje się tutaj: http://www.mundurowy.pl/catalogsearch/result/?q=ceramiczny

 

 

Kompaktowych rozmiarów bateryjna latarka taktyczna o bardzo mocnym strumieniu światła, idealna dla Policjantek, które pracują w terenie i lubią praktyczne prezenty. :)

 

Wybrałeś inny produkt z naszej oferty na prezent? Podziel się tym z innymi na Facebooku: https://www.facebook.com/mundurowy/photos/a.514136191940345/2242856432401637/?type=3&theater 

 

Sprawdź też pomysły na prezenty DLA POLICJANTA tutaj: http://www.mundurowy.pl/blogernia/post/walentynkowe-prezenty-dla-policjanta-2019 PRODUKTY POWIĄZANE

This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Kontakt z nami