KAMUFLUJEMY! :) Mundury Wz2010 (WZ10) oraz Wz93 w Panterze Leśnej

KAMUFLUJEMY! :) Mundury Wz2010 (WZ10) oraz Wz93 w Panterze Leśnej

W Mundurowy24.pl rozpoczynamy KAMUFLOWANIE :)

Do oferty sklepu dołączyły mundury polowe o wzorach Wz2010 (WZ10) oraz Wz93 w bardzo popularnym w naszym kraju kamuflażu Pantera Leśna. Mundury wykonane ze sprawdzonych mocnych tkanin elanobawełnianych typu US18 jak również z nowoczesnego rip-stopu.

Mundur polowy WZ10 wykorzystywany obecnie w polskich siłach zbrojnych. Jest to solidny i wytrzymały produkt militarny, posiadający bardzo rozbudowany system kieszeni. Mundur ten uznawany jest za komfortowy, praktyczny i niezawodny. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach tkanin:

    • tkanina Rip-Stop zawierająca w składzie 55% poliestru i 45% bawełny,
    • elanobawełna zawierająca w składzie 55% poliestru i 45% bawełny. 

Obie tkaniny cechuje trwałość kolorów, wytrzymałość na rozdarcia i dobra oddychalność. W tkaninie RipStop dodatkowo kraciaste włókna poliestrowe zwiększają wytrzymałość tkaniny, co pozwoliło m.in. obniżyć jej gramaturę w porównaniu z tradycyjną elanobawełną przy zachowaniu komfortu termicznego.

W Mundurowy24.pl znajdziesz mundur WZ10 oraz wz93 w kamuflażu Pantera Leśna, jak również w kolorze czarnym.

Mundur polowy WZ93 wykorzystywany był w polskich siłach zbrojnych do 2010 roku. Jest to również solidny i wytrzymały produkt militarny. Wykonany z elanobawełny US 18 zawierającej w składzie 63% bawełny i 37% poliestru, gdzie bawełna w składzie tkaniny zapewnia dobrą oddychalność materiału i wygodę a poliester zwiększoną wytrzymałość. Produkt obecnie często wykorzystywany przez Klasy Mundurowe, Wojskowe oraz organizacje proobronne.

Nową ofertę dedykujemy Wojskom Lądowym, Wojskom Obrony Terytorialnej, Klasom Mundurowym, Organizacjom Pro-obronnym oraz sympatykom tego rodzaju odzieży.

Zapraszamy do zakupów i współpracy.PRODUKTY POWIĄZANE

Kontakt z nami