BLOGERNIĘ czas zacząć :)

BLOGERNIĘ czas zacząć :)

W ciągu ostatniego roku sporo się zadziało w naszej firmie. Zbudowaliśmy praktycznie od podstaw nową platformę zakupową z myślą o naszych Klientach i ich potrzebach. Niektóre przedsięwzięcia sprawiły nam pewne problemy, a niektóre poszły gładko. Dziękujemy szczególnie tym Klientom, którzy wykazali się cierpliwością także w trudniejszych dla nas momentach. :) Ostatecznie z powodzeniem udało się zmigrować wszystkie konta Klientów oraz ich zamówienia, jak również produkty ze starego sklepu. Zmieniło się nieco nasze logo. Działamy obecnie pod dwoma głównymi domenami: www.mundurowy.pl oraz www.mundurowy24.pl Cieszymy się, że nowa platforma da nam możliwość dostosowania zakupów w Mundurowym do potrzeb Naszych Klientów oraz umożliwi im nie tylko zakup towarów, ale także korzystanie z naszych usług. Nad wieloma kwestiami jeszcze pracujemy i nie przestaniemy, póki nie będziecie Państwo w pełni usatysfkacjonowani. :) 

Jesteśmy na etapie odświeżania naszej oferty handlowej, dlatego wprowadzane są nowe produkty, aktualizowane są zdjęcia i opisy produktów. Wraz z tymi wszystkimi nowościami przyszedł także czas na oficjalne otwarcie... BLOGERNI, gdzie chcemy dzielić się z Państwem tym, co dzieje się u nas i w "świecie mundurowym".

Mamy nadzieję na dalszą współpracę oraz liczymy na Państwa opinie, abyśmy mogli cały czas ulepszać naszą ofertę, produkty oraz nasz e-sklep. Naprawdę jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych Klientów. Jeżeli czasami macie Państwo wrażenie, że nie reagujemy na nie, to tylko dlatego, że intensywnie pracujemy nad tym, jak je wdrożyć możliwie najszybciej. :) Dlatego prosimy o cierpliwość i obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom. 

Blogowanie czas zacząć... :) Kontakt z nami