Festiwal Emblematów Haftowanych

Festiwal Emblematów Haftowanych

FESTIWAL EMBLEMATÓW HAFTOWANYCH

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą niezwykle SZEROKĄ ofertą emblematów haftowanych. Kiedyś było ich ponad 500 wzorów, a teraz jest ich tyle, że nie ma u nas w firmie chętnego do ich policzenia. :) Dla naszych Klientów postanowiliśmy je chociaż skatalogować. :)

Zapraszamy na festiwal emblematów haftowanych, podczas którego będziemy chcieli zaprezentować chociaż część naszej oferty z tej dziedziny. Obserwuj Mundurowy24.pl na facebooku

 

RODZAJE EMBLEMATÓW

Mamy w ofercie bogaty wybór emblematów dla POLICJI m.in. dla Komendy Głównej, Stołecznej, Komend Wojewódzkich, Miejskich i Powiatowych. U nas znajdziesz emblemat dla każdej Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej w Polsce. W przypadku Komend Powiatowych, których jest 360, cały czas je uzupełniamy. Ostatnio przybyło kolejnych 20 wzorów, tym samym mamy już emblematy dla każdej Komendy Powiatowej w województwach:

 • Dolnolnośląskim
 • Mazowieckim
 • Podlaskim
 • Pomorskim
 • Śląskim
 • Wielkopolskim

Mamy nie tylko emblematy regionalne, ale także takie, które wskazują na funkcje, rodzaj służby, rodzaj jednostki, formację mundurową itp. itd. Przykłady można mnożyć: Biuro Ruchu Drogowego KGP, KSP Wydział Teleinformatyki, Emblemat Agencji Bezpieczeństwa Wewenętrznego, Emblemat Biura Operacji Antyterrorystycznych, Policja Antynarkotykowa, Policja Autostradowa, Policja Instruktor Taktyki i Technik Interwencyjnych, Policja RATOWNIK, Służba Więzienna Przewodnik Psa, Centralne Biuro Antykorupcyjne... i wiele wiele innych... Wykonujemy także emblematy dla szkół.

Jakiś czas temu zaczęliśmy dodawać do naszej oferty emblematy w w różnych wersjach kolorystycznych, czego przykładem mogą być emblematy dla CBŚP, wykonane w wersjach:

 • galowy – full kolor
 • multicam
 • pixel

Jak również w różnych kolorystykach tła: granatowe, czarne, zielone... Te są w przewadze, ale na zamówienie wykonujemy emblematy we wszystkich kolorach tęczy. :)

Emblematy CBŚP

Emblematy wykonywane są w różnych rozmiarach i kształtach: tarcza, koło, owal, prostokąt... a także inne, niestandardowe jak np.: Emblemat Grupa Realizacyjna Policji ŚWIDNICA czy Emblemat Godło Polska. W związku z tym, można je mocować na różnych częściach garderoby (np. z przodu na piersi, na rękawie), jak rónież na różnych rodzajach garderoby np.: kurtka służbowa letnia, kurtka służbowa zimowa czy nowa bluza ćwiczebna. Mocowanie możemy zrealizować w dwojaki dwojaki sposób: za pomocą rzepu velcro lub w wersji do naszycia. 

Emblematy w różnych kształtach

Jeżeli na odzieży brakuje odpowiedniego rodzaju rzepu do mocowania, można go zakupić u nas.
Rzep do emblematów EM04 znajduje się tutaj: http://www.mundurowy.pl/rzep-do-emblematow-em04.html Rzep dostępny jest w dwóch wersjach: miękki oraz z haczykami (ostry). Na dzień dzisiejszy, wszystkie nasze emblematy są, albo do naszycia, albo posiadają z tyłu haczyki. Kiedy emblemat ma haczyki, wówczas warto zaopatrzeć się w wersję miękką rzepu. Jeżeli jednak posiadacie już emblemat, który ma miękki spód, wtedy polecamy rzep w wersji z haczykami.


JAKOŚĆ EMBLEMATÓW

Emblematy wykonujemy z najwyższą starannością, w końcu jest to wizytówka funkcjonariusza i regionu w którym pracuje. Już na zdjęciach w naszym sklepie można dostrzec wysoką jakość haftu, której gwarancją jest po prostu wysoka gęstość zahaftowania – nie jest to żadnym sekretem w dziedzienie haftu. Nie oszczędzamy na wizerunku naszych Klientów, chcemy żeby to, co jest wizytówką czy elementem rozpoznawczym wyglądał bez zarzutu.

 

JAK SZUKAĆ W BOGACTWIE WZORÓW I KOLORÓW

Wyszukiwanie emblematów można realizować na wiele różnych sposobów. W związku z bogatwem naszej oferty, proponujemy korzystanie w wielu opcji:

 • filtrowanie za pomocą nawigacji po lewej stronie ekranu
 • wprowadzanie nazwy lub jej części w wyszukiwarce na naszej stronie Mundurowy24.pl 
 • przeglądanie kategorii OZNAKOWANIE > EMBLEMATY

 Filtrowanie za pomocą nawigacji po lewej stronie ekranu poprzez jednoczesny wybór:

 • rodzaju emblematu (funkcje, identyfikacja służby, jednostki, misje itp.)
 • rodzaju służby mundurowej lub formacji
 • koloru tła
 • jednostki organizacyjnej
 • województwa 

Ten sposób daje zwykle najlepsze rezultaty, chyba, że znana jest nam dokładna nazwa emblematu lub jego kluczowa część np. nazwa miasta wyhaftowana na emblemacie lub nazwa województwa w przypadku komend wojewódzkich. Wówczas wyszukiwanie idzie o wiele łatwiej, bo wprowadzany słowo-klucz do wyszukiwarki na stronie e-sklepu Mundurowy24.pl, zatwierdzamy i gotowe. 

Dla pasjonatów i kolekcjonarów, którzy mają dużo czasu i upatrują w tym przyjemność, szczególnie polecamy opcję przeglądania emblematów w kategorii: OZNAKOWANIE > EMBLEMATY. 

 

DOSTĘPNOŚĆ EMBLEMATÓW

Znacząca większość emblematów, przedstawiona w ofercie na stronie e-sklepu Mundurowy24.pl jest dostępna od ręki. Zdarza się także, że niektóre emblematy wychodzą z użycia, wtedy nie zawsze utrzymujemy ich na stanach magazynowych lub utrzymujemy w małych ilościach, ale zawsze możemy je wykonać, jeśli jest na nie zapotrzeowanie.

Warto korzystać z informacji o stanie dostępności np. „bardzo duża ilość”. Znajduje się ona przy każdym produkcie, tuż nad jego symbolem. W razie braku emblematu prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta. Przy tak szerokim asortymencie, czasami nie udaje nam się dostatecznie szybko zareagować na brak któregoś z emblematów. Będziemy wdzięczni za informację, że potrzebne jest coś czego chwilowo zabrakło, wtedy możemy szybciej zadziałać, aby się pojawiło. 

 

EMBLEMATY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Wykonujemy także emblematy wg induwidualnego projektu czy wzoru. Emblematy są wyceniane indywidualnie. Na cenę emblematu wpływa wielkość emblematu, kolorystyka, powierzchnia zahaftowania, poziom skomplikowania grafiki oraz jej jakość. W praktyce procedura jest prosta i wygląda następująco:

 1. Klient zgłasza się z chęcią wykonania emblematu
 2. Przygotowujemy projekt emblematu i szacujemy koszty jego produkcji
 3. Klient akceptuje projekt oraz koszty
 4. Produkujemy emblemat wg projektu

Minimalna ilość emblematów na zamówienie to 20szt. Przy tej ilości emblematów projekt i przygotowanie produkcji jest GRATIS!

Zdarza się, że przygotowanie projektu jest opłacane z góry – jest to koszt 200zł. Ta kwota jest następnie rozliczana w poczet przedpłaty za zamówienie, a więc opłata jest jedynie formą zabezpieczenia inwestycji w indywidualny projekt i przygotowanie produkcji. Zwykle nie stanowi to problemu dla Klientów, którzy traktują współpracę z nami poważnie. Jeżeli produkcja nie dojdzie do skutku, opłata za projekt nie podlega zwrotowi.

 PRODUKTY POWIĄZANE

Kontakt z nami