Czym się zajmujemy?

Dziękujemy za Twoją wizytę w Mundurowy24.pl. Pozwól nam się Tobie przedstawić.

SKLEP MUNDUROWY | SKLEP POLICYJNY

Sklep Mundurowy24.pl to miejsce gdzie każdy pracownik, funkcjonariusz służby mundurowej znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w ofercie wyposażenie oraz umundurowanie POLICJI, STRAŻY MIEJSKIEJ, STRAŻY GRANICZNEJ, SŁUŻBY WIĘZIENNEJ, ORAZ INNYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH. W sklepie Mundurowy24.pl znajdziesz zarówno odzież mundurowąobuwie mundurowewyposażenie munduroweakcesoria mundurowe jak i upominki mundurowe. Awans, służba patrolowa, akcja, przegląd mundurowy, czy ćwiczenia, tylko u nas dostaniesz mundur oraz wyposażenie na każdą okazję. W Mundurowy24.pl znajdziesz również dyplomydeski grawerowanetablaryngrafykubki oraz inne upominki reklamowe o tematyce mundurowej, przydatne w rożnego rodzaju akcjach promocyjnych, zawodach, czy uroczystościach.

SKLEP MILITARNY

Jesteś Pasjonatem służb mundurowychkolekcjoneremmiłośnikiem ASG a może po prostu taki masz styl i lubisz militaria oraz odzież wojskową. W sklepie Mundurowy24.pl znajdziesz z łatwością coś dla siebie wśród bogatego asortymentu umundurowaniawyposażenia policyjnego i wojskowego.

Śmiało możesz zakupić produkty nie posiadające oznakowania nazwą służby, oraz je użytkować na co dzień. Produkty z Mundurowy24.pl zdecydowanie sprawdzą się też na wyprawach, wycieczkach w góry, nad wodę, do lasu, polowaniach, grach ASG czy innych aktywnościach.

SKLEP DLA OCHRONY

Mundurowy24.pl posiada również specjalnie przygotowaną ofertę dla pracowników ochrony, agencji ochrony oraz wszelkich innych firm i instytucji gdzie wykorzystuje się umundurowanie. Mamy duże możliwości znakowania i personalizacji umundurowania. Jesteśmy w stanie wykonać nadruki metodami haftu komputerowego, termotransferu czy sublimacji. Zdajemy sobie sprawę, iż nie każdy potrzebuje też odzieży z najwyższej półki, często liczy się cena. Dla tych, po za produktami najwyższej jakości, mamy też w ofercie tańsze odpowiedniki, które specjalnie znakujemy flagami ECONOMY.

UBIERAMY KLASY MUNDUROWE

Kompleksowo wyposażamy Klasy mundurowe w umundurowanie wysokiej jakości. Oferowany asortyment mamy dostępny od ręki na magazynie lub przygotowujemy go w krótkim czasie. Obsługujemy zarówno całe szkoły, jak i indywidualne zamówienia. Oferujemy fachowe doradztwo oraz sprawną obsługę. Personalizujemy umundurowanie zgodnie z wymogami szkół. Prezentowany w Mundurowy24.pl asortyment jest pogrupowany rodzajami klas, aby każdy mógł szybko znaleźć dla siebie szukany produkt.

Oferowane przez Mundurowy24.pl, umundurowanie dla kadetów klas wojskowych, jest zgodne z mundurowym regulaminem Kadetów Klas Wojskowych opracowanym na podstawie rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 29 lutego 2016 r. w sprawie zakazu używania munduru wojskowego lub jego części (Dz.U. poz. 354) oraz z uwzględnieniem zapisów wynikających z rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 31 grudnia 2014 r. w sprawie rodzajów, zestawów i wzorów oraz noszenia umundurowania i oznak wojskowych przez żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę kandydacką (Dz.U. poz. 173).

ZGODNOŚĆ UMUNDUROWANIA

Zapewne zdarzyło Ci się kupić umundurowanie, które nie spełniało wymagań Twojej formacji mundurowej, nie wspominając już o jakości. W Internecie możesz znaleźć wiele takich ofert. Taki zakup to nie tylko stracone pieniądze, ale i zmarnowany czas. To również ryzyko odrzucenia Twojego munduru w czasie przeglądu mundurowego i konieczność zakupu kolejnego zgodnego z wymogami.

W Mundurowy24.pl dobrze wiemy, iż każdy oferowany przez nas produkt powinien spełniać określone kryteria aby mógł być uznany za składnik umundurowania. Gwarantujemy Tobie zgodność dostępnego w Mundurowy24.pl umundurowania z Rozporządzeniami dot. umundurowania, regulaminami oraz specyfikacjami technicznymi. Dodatkowo dla Ciebie specjalnie oznaczamy te produkty flagami ZGODNY aby Klient miał pewność, że nie kupuje przysłowiowego kota w worku.

DOSTĘPNOŚĆ, SZYBKA WYSYŁKA

Cenimy swoich Klientów. Dlatego oferowany asortyment to produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, pochodzące od sprawdzonych i wieloletnich dostawców, którzy zaopatrują również magazyny mundurowe. Służymy fachowym doradztwem przy doborze właściwego asortymentu. Towar mamy dostępny od ręki lub pobieramy go z magazynów zewnętrznych w krótkim czasie.

Służymy fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań aby Klient był na bieżąco informowany przez sklep o aktualnych stanach magazynowych, bo wiemy ze często zakup jest potrzebny "na wczoraj". U nas szybko kupiszopłacisz i otrzymasz towar a jeśli okaże się ze rozmiar jest nie właściwy albo towar nie spełnia Twoich oczekiwań, dokonasz szybkiej wymiany, zwrotu lub reklamacji za pomocą zaawansowanego systemu RMA.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
Załoga Mundurowy24.pl

 

Zapraszamy do BLOGERNI. Tam będziesz na bieżąco z wydarzeniami w Mundurowy24.pl

NOWOŚĆ! zaktualizowany Ilustrowany taryfikator mandatów wrzesień 2023
Promocja na przesyłki InPost Kurier
Skrócone godziny pracy infolinii + weekend majowy.
Święto Policji 2022
Harmonogram pracy podczas weekendu 16-19 czerwca
Harmonogram pracy podczas weekendu majowego 2022

 

Chcesz się z nami skontaktować? Napisz

Informacje kontaktowe

Maksymalny rozmiar pliku: 122 Mb

Kontakt z nami