Tryby / Czas pracy: 100% / 2h, 60% / 3h, 20% / 30h, 2% / 100h, STROBO / 1h 30 min
Moc światła[lm]: 1100
Źródło światła: Cree™ XP-L LED
Zasilanie: 1 × Akumulator Li-ion 3.7 V, 2600 mAh
Zasięg światła [m]: 245
Waga (z bateriami): 177
Wymiar [mm]: 142 x 34 x 28
Nowa latarka z rodziny Black Eye to aż 1100 lumenów mocy i zasięg niemal 250 metrów. Ładowana przez USB, zasilana akumulatorem o pojemności 2600 mAh latarka działa na pełnej mocy przez pełne 2 godziny, bez trudu wykrywając detale otoczenia.
Black Eye wyposażono we wskaźnik poziomu i naładowania baterii, a także funkcjonalną opcję Double click – pozwalającą błyskawicznie przejść na 100% mocy z dowolnego trybu, włącznie ze stroboskopowym.
Dla poprawy komfortu użytkownika przycisk ON/OFF umieszczono z tyłu latarki, a przycisk wyboru trybów przy głowicy.
Trwała, stworzona na bazie aluminium lotniczego, odporna na wodę (IPX7) i upadki (1,5 m), zapewnia wsparcie w każdych warunkach.
Specyfikacja
Czas pracy |
100% - 2 h 60% - 3 h 20% - 30 h 2% - 100 h STROBO - 1 h 30 min |
Moc światła [lm] | 1100 |
Źródło światła | Cree™ XP-L LED |
Rodzaj zasilania |
akumulatorowe (akumulator w zestawie) |
Zasilanie | 1 × Akumulator Li-ion 3.7 V, 2600 mAh |
Zasięg światła [m] | 245 |
Waga [g] | 177 |
Wymiary [mm] | 142 × 34 × 28 |
Intensywność światła [candele] | 14 960 |
IP - Stopień ochrony | IPX7 |
Fokus | Nie |
Zestaw zawiera | Latarka Akumulator Przewód USB Pasek na rękę Kabura Klips |
Czas ładowania 230 V AC 100% | 4-5 h |
Czas ładowania 2 x akumulator 230 V AC 100% | 4-5 h |
Służba mundurowa / Formacja | UNIWERSALNY |
---|---|
Personalizowany | Nie |
Magazyn zewnętrzny | Nie |
Waga [kg.] | 0.436000 |
Wysyłka w [dni robocze] | 2 |
Kategoria produktu | Latarki |
Tagi | Mundur ćwiczebny, Mundur polowy, Mundur służbowy, Mundur na patrol, Mundur taktyczny, Mundur na rower, Mundur dla wodniaka, Mundur WRD, Militarne, Taktyczne |
Producent / Dystrybucja | MacTronic |
Kraj producenta | Polska |
Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.