Absolwentka Szkoły Ruchu Drogowego Policji

Absolwentka Szkoły Ruchu Drogowego Policji

Maskotka, Miś 24cm - prewencja, POLICJA, biały

Maskotka, Miś 24cm - prewencja, POLICJA, biały

Absolwentka Szkoły Ruchu Drogowego Policji

Absolwentka SZKOŁY RUCHU DROGOWEGO POLICJI
Odlew ZnAl
Mocowanie: nakrętka
Wymiary: 55 x 35mm

69,90 PLN
<br/><b>MABS-POL-SRD </b><br/>Stan z: <b>09-06-2024 01:39:22 </b><br/><b>Brak w magazynie</b>
MABS-POL-SRD
Stan z: 09-06-2024 01:39:22
Brak w magazynie
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności stanu magazynowego oraz ceny dla wybranego produktu. Wybranego produktu nie mamy w tej chwili na magazynie. Możesz go zamówić, jednak całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero po otrzymaniu dostawy brakującego towaru i skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
MABS-POL-SRD

Absolwentka SZKOŁY RUCHU DROGOWEGO POLICJI.

Wykonana w technologii odlewu ze stopu metali ZnAl.

Mocowanie: nakrętka

Wymiary: 55 x 35mm

Medale, odznaki, absolwentki oraz przypinki wykonywane są przy zastosowaniu technologii głębokiego tłoczenia, grawerowania, odlewu, trawienia oraz pełno kolorowego nadruku technologią UV, mogą się składać zarówno z jednego lub kilku elementów. Materiałem wykorzystywanym do produkcji jest miedź, mosiądz, aluminium lub inne stopy metali ZnAl.
Produkty pokrywane są powłokami ochronnymi nadającymi ostateczny kolor, złota, niklu, patyny lub stosowanie są palety barw emalii oraz żywic.


More Information
Służba mundurowa / FormacjaPOLICJA
PersonalizowanyTak
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.028000
Wysyłka w [dni robocze]2
TagiMundur służbowy, Mundur wyjściowy, Mundur galowy
Materiałstop metalu ZnAl
Producent / DystrybucjaMundurowy24.pl
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Absolwentka Szkoły Ruchu Drogowego Policji
Twoja ocena

Brak powiązanych artykułów w Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami