Alkomat FiTalco Galaxy Plus

Alkomat FiTalco Galaxy Plus

Alkomat FiTalco START!

Alkomat FiTalco START!

Alkomat FiTalco AlcoBlow®

Alkomat FiTalco AlcoBlow®

Alkomat FiTalco Galaxy Plus

Alkomat FiTalco Galaxy Plus jest podręcznym lekkim alkomatem z dokładnym platynowym czujnikiem elektrochemicznym. Dzięki kompaktowej budowie oraz dokładności do setnych części promila, sprawdzi się jako urządzenia które zawsze można mieć przy sobie. W komplecie z alkomatem znajduje się pokrowiec oraz  komplet ustników. Doskonała jakość oraz super cena sprawia że alkomat ten cieszy się dużą popularnością.

Regular Price 300,00 PLN Cena promocyjna 270,00 PLN
<br/><b>AMII-FITALCOGALAXYPL </b><br/>Stan z: <b>09-06-2024 05:53:24 </b><br/><b>Produkcja na zamówienie</b>
AMII-FITALCOGALAXYPL
Stan z: 09-06-2024 05:53:24
Produkcja na zamówienie
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności ceny wybranego produktu. Wybrany produkt wykonujemy na specjalne zamówienie. Czas realizacji podany jest na stronie produktu. Pamiętaj jednak, że całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
AMII-FITALCOGALAXYPL

Opis

Rodzaj czujnika Elektrochemiczny 
Zakres wskazań 0,00 - 4,00 promili
Dokładność pomiaru 0,01 promila
Czas przygotowania do pomiaru ok. 10s
Czas przeprowadzenia pomiaru ok. 5s
Wyświetlacz LED
Zasilanie 2xAAA
Waga 84g z bateriami

Więcej informacji

Precyzyjny alkomat z platynowym czujnikiem elektrochemicznym. Tester trzeźwości Fitalco Galaxy Plus to urządzenie z wysokim zakresem wskazań do 4 promili, wskazuje z dokładnością do setnych części promila. Bardzo prosta obsługa oraz duża szybkość przeprowadzania testów pozwalają na sprawne przeprowadzenie większej ilości pomiarów. Pomiędzy kolejnymi testami należy zachować 2 minutowy odstęp. 

Niewielki rozmiar i waga alkomatu, a także funkcjonalny pokrowiec sprawiają, że można go nosić zawsze przy sobie. W przypadku, gdy wskazanie będzie się zawierało pomiędzy 0,20 - 3,99 promila włączy się czerwony alarm ostrzegawczy, a na wyświetlaczu również pojawi się dokładny cyfrowy wynik. Najszybszy pomiar w swojej klasie i cenie. 

Elementy wchodzące w skład zestawu:

  • Alkomat FiTalco Galaxy Plus
  • ustniki - 3 sztuki
  • Pokrowiec
  • Instrukcja w języku polskim

Alkomat objęty jest 3-letnią gwarancją.


More Information
Służba mundurowa / FormacjaUNIWERSALNY
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.000000
Wysyłka w [dni robocze]2
Kategoria produktuAlkomaty
Producent / DystrybucjaFiTalco
Kraj producentaPolska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat FiTalco Galaxy Plus
Twoja ocena

Brak powiązanych artykułów w Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami