Alkomat Prodigy (z drukarką)

Alkomat Prodigy (z drukarką)

Furażerka Lotnictwa Policji

Furażerka Lotnictwa Policji

Alkomat Alkosensor IV CM

Alkomat Alkosensor IV CM

Alkomat Prodigy (z drukarką)

Alkomat Prodigy z drukarką należy do grupy elektrochemicznych testerów trzeźwości. Posiada platynowy czujnik elektrochemiczny z zaawansowanym procesorem FX, który w bardzo precyzyjny sposób pozwala określić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu.

Regular Price 3 780,00 PLN Cena promocyjna 3 402,00 PLN
<br/><b>AMII-PRODIGYD </b><br/>Stan z: <b>09-06-2024 02:49:38 </b><br/><b>Produkcja na zamówienie</b>
AMII-PRODIGYD
Stan z: 09-06-2024 02:49:38
Produkcja na zamówienie
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności ceny wybranego produktu. Wybrany produkt wykonujemy na specjalne zamówienie. Czas realizacji podany jest na stronie produktu. Pamiętaj jednak, że całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
AMII-PRODIGYD

Wydruk z pomiarem dokonany alkomatem Prodigy może służyć w sądzie jako dowód.
Alkomat sprzedawany z pełną dokumentacją, gotowy do użycia.

Alkomat Prodigy z drukarką należy do grupy elektrochemicznych testerów trzeźwości. Posiada platynowy czujnik elektrochemiczny z zaawansowanym procesorem FX, który w bardzo precyzyjny sposób pozwala określić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat charakteryzuje bardzo wysoki zakres wskazań sięgający aż do 6,3 promila.

Ze względu na dużą dokładność pomiarów urządzenie jest często wykorzystywane jako alkomat dowodowy przez jednostki policji, organy państwowe oraz firmy i wszelkiego rodzaju instytucje na całym świecie.

Ze względu na bardzo prosty w obsłudze panel sterowania alkomat należy do jednych z najprostszych w obsłudze urządzeń dowodowych, jakie możemy aktualnie znaleźć na rynku europejskim.

Tester posiada również tryb przeprowadzania pomiarów seryjnych, co umożliwia sprawdzenie dużej ilości osób w krótkim okresie czasu.

Pamięć wbudowana w urządzenie pozwala na zapis do 10 tysięcy pomiarów wraz z danymi osoby badanej, danymi osoby przeprowadzającej badanie oraz precyzyjnie określonym czasem i wynikiem pomiaru. Pozwala to w razie konieczności na ponowny  wydruk przeprowadzonego wcześniej badania na dołączonej do zestawu drukarce bezprzewodowej działającej w technologii Bluetooth. Bezprzewodowa transmisja danych pomiędzy urządzeniami pozwala na przeprowadzanie pomiarów nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, ponieważ drukarkę możemy zostawić w miejscu, w którym nie ulegnie zniszczeniu.

Wydruk pomiaru przeprowadzonego urządzeniem Prodigy  może być następnie wykorzystany jako dowód w sądzie. 

Każdy tester Prodigy jest sprzedawany z aktualnym świadectwem wzorcowania wydanym przez Główny Urząd Miar.

Dane techniczne:

 • Wyświetlacz: LCD z panelem dotykowym
 • Zakres wskazań: od 0.00 do 6.30 promili
 • Pamięć: do 10 000 pomiarów
 • Dokładność pomiaru: +/- 0,005 % proporcjonalnie do wartości wskazań
 • Typ czujnika: platynowy czujnik elektrochemiczny FX3
 • Czas przygotowania do pracy: około 5 sekund.
 • Temperatura pracy: od -10 do 50 stopni C ( optymalna od 0 – 40 stopni )
 • Wymiary: 140x65x32 mm
 • Waga: 265g z bateriami
 • Zasilanie: Cztery baterie alkaliczne AA
 • Ustniki: Oryginalne ustniki Prodigy

Zestaw zawiera:

 1. Alkomat Prodigy
 2. Pięć sztuk ustników
 3. Ustnik lejek do przeprowadzania pomiarów seryjnych
 4. Zasilacz samochodowy
 5. Etui do alkomatu
 6. Walizeczkę z przegrodami na cały zestaw (alkomat + akcesoria)
 7. Drukarkę bezprzewodową WPT-2B
 8. Dwie rolki papieru termicznego
 9. Instrukcję w j. polskim

W celu zachowania najwyższych parametrów pracy, alkomat powinien być kalibrowany minimum raz do roku. Szczegółowe informacje na temat kalibracji oraz czasu w którym należy ją wykonać znajdą Państwo w szczegółowych warunkach gwarancji.


More Information
Służba mundurowa / FormacjaUNIWERSALNY
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]1.000000
Wysyłka w [dni robocze]5
Kategoria produktuAlkomaty
Producent / DystrybucjaFiTalco
Kraj producentaPolska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat Prodigy (z drukarką)
Twoja ocena

Brak powiązanych artykułów w Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami