DOSTAWY KURIEREM GLS BEZ PODPISU | ODBIERAJ BEZPIECZNIE ZAMÓWIENIA Z MUNDUROWY24.PL

DOSTAWY KURIEREM GLS BEZ PODPISU | ODBIERAJ BEZPIECZNIE ZAMÓWIENIA Z MUNDUROWY24.PL

Pandemia koronowirusa nadal trwa. Zwiększając bezpieczeństwo Twoich e-zakupów w Mundurowy24.pl , wprowadzamy nową formę dostawy kurierem GLS. Teraz dla wszystkich Naszych Klientów uruchomiona jest usługa FlexDelivery Service oraz możliwość odbioru paczki bez podpisu.

 

Dzięki nowym możliwościm, Nasi Klienci mogą otrzymać paczki w bezpieczny sposób.

Odbiorcy mają do dyspozycji następujące opcje:

 

1. Odstawienie paczki w bezpieczne miejsce przy wykorzystaniu usługi FlexDeliveryService.


Dzięki niej każdy Odbiorca, który podał prawidłowo swój adres mailowy, otrzyma wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym wybór opcji dostawy. Po kliknięciu w podany link Odbiorca może za darmo nie tylko zmienić adres czy datę doręczenia, ale ma również możliwość wyboru wyrażenia zgody na pozostawienie przesyłki bez podpisu na terenie adresu dostawy. Dzięki temu paczka może być dostarczona np. pod drzwi czy na taras. Wyznaczone miejsce musi być jednak zabezpieczone m.in. przed dostępem osób trzecich czy deszczem.

2. Doręczenie z potwierdzeniem odbioru paczki za pomocą kodu PIN. 


Jeśli Odbiorca poda swój prawidłowy numer telefonu, otrzyma wiadomość SMS z numerem telefonu do kuriera oraz z czterocyfrowym kodem, za pomocą którego będzie mógł odebrać przesyłkę bez konieczności podpisywania się na skanerze. Dzięki temu doręczenie będzie możliwe także np. przez drzwi, jeśli Odbiorca będzie objęty kwarantanną. 

 

 

CO TO JEST USŁUGA FLEX DELIVERY SERVICE ? 

Flex Delivery Service to elastyczna dostawa, która ma tę zaletę, że GLS z wyprzedzeniem informuje Odbiorców o dostawie przesyłek oferując wiele opcji doręczenia do wyboru. 

Gdy tylko zamówione towary są gotowe do wysyłki, Odbiorcy otrzymują wiadomość e-mail z informacjami na temat zbliżającej się dostawy paczek GLS - w tym o przewidywanych ramach czasowych, w których dostawa ma zostać zrealizowana.

Dzięki temu mogą oni ustalić szczegóły dostawy tak, by doręczenie odbyło się jak najszybciej. Aby sprostać potrzebom Odbiorców GLS oferuje wybór spośród kilku różnych opcji dostawy, na przykład: ustalenia nowego terminu dostawy lub innego adresu, a także przekierowania przesyłki do punktu ParcelShop GLS. 

Korzyści dla Naszych Klientów:

  • Swobodny wybór opcji dostawy

  • Informacje o dostawie, w tym o przewidywanych ramach czasowych dostawy, podawane z wyprzedzeniem

  • Możliwość zmiany warunków dostawy przez Internet bez dodatkowych opłat 

 

Słowo BEZPIECZEŃSTWO w dobie pandemii nabrało nowego znaczenia także i dla nas, dlatego ze szczególną troską dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów. Polecamy najlepszą opcję w oferowanych przez nas formach dostawy - KURIER GLS - szybko i bezpiecznie! 

 Kontakt z nami