Blokada alkoholowa FiTalco Interlock

Blokada alkoholowa FiTalco Interlock

Alkomat FiTalco AlcoBlow®

Alkomat FiTalco AlcoBlow®

Samochodowy Rejestrator Transcend DrivePro 220 Full HD

Samochodowy Rejestrator Transcend DrivePro 220 Full HD

Blokada alkoholowa FiTalco Interlock

Linia urządzeń Lion DS jest przeznaczona do wykonywania pomiarów poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu kierującego pojazdem. Urządzenia połączone są z immobilizerem blokującym rozruch silnika w razie stwierdzenia obecności alkoholu.

Regular Price 4 650,00 PLN Cena promocyjna 4 185,00 PLN
<br/><b>AMII-FITALCOINTERLOC </b><br/>Stan z: <b>09-06-2024 02:49:20 </b><br/><b>Produkcja na zamówienie</b>
AMII-FITALCOINTERLOC
Stan z: 09-06-2024 02:49:20
Produkcja na zamówienie
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności ceny wybranego produktu. Wybrany produkt wykonujemy na specjalne zamówienie. Czas realizacji podany jest na stronie produktu. Pamiętaj jednak, że całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
AMII-FITALCOINTERLOC

Opis

Rodzaj czujnika Elektrochemiczny IV generacji
Zakres wskazań 0,00 - 4,00 promili
Dokładność pomiaru 0,01 promila
Czas przygotowania do pracy 20s
Czas przeprowadzenia pomiaru 5s
Wyświetlacz LCD kolorowy
Zasilanie 12V
Waga 155g

Więcej informacji

Zestawy urządzeń linii Lion DS składają się z dwóch podstawowych elementów: urządzenia do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu umieszczonego w kabinie pojazdu w miejscu łatwo dostępnym dla kierowcy, oraz jednostki centralnej zamontowanej pod deską rozdzielczą, której zadaniem jest ocena wyniku testu. W zależności od wyniku badania system zezwala na uruchomienie pojazdu, lub odcina zapłon.

Zalety produktu:

 • Czujnik elektrochemiczny
 • Prosta, intuicyjna obsługą
 • Alkomat wykorzystywany przez przewoźników oraz firmy posiadające floty
 • Przed uruchomieniem silnika pojazdu kierowca jest zobowiązany do podania próbki wydychanego powietrza

OBSŁUGA

Kierowca musi postępować zgodnie z prostymi komunikatami pojawiającymi się na wyświetlaczu urządzenia. Przed uruchomieniem silnika pojazdu kierowca jest zobowiązany do podania próbki wydychanego powietrza. Wyniki pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu determinują możliwość uruchomienia pojazdu. Cały proces trwa średnio nie dłużej niż 30 sekund.

TECHNIKA POMIAROWA

Urządzenia Linii Lion DS dokonują pomiarów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu za pomoc? sensora elektrochemicznego. Badanie takie zapewnia odporność na przekłamanie wyniku poprzez inne wydychane substancje. Badania w tej technologii są m.in. stosowane przez policję w trakcje kontroli drogowych, a także w alkomatach dowodowych.

RAPORTOWANIE ZDARZEŃ

Dane na temat wszystkich zdarzeń dotyczących działania systemu są przechowywane
w jednostce centralnej. Informacje na temat podania, lub odmowy podania próbki wydychanego powietrza, wyniki pomiarów stężenia alkoholu, uruchomienia i zatrzymania silnika, wszelkich prób ingerencji lub obejścia systemu, są zapisywane na nośniku w jednostce centralnej wraz z datą i godziną wystąpienia zdarzenia. Odczyt danych może nastąpić tylko przez podłączenie urządzenia do komputera z dedykowanym oprogramowaniem.

PRÓBY MANIPULACJI

Wszelkie próby manipulacji przy urządzeniu (w tym najpopularniejsza metoda pompki powietrza) są natychmiast wykrywane i pojazd może zostać nawet zablokowany. Konieczny jest wtedy kontakt z serwisem w celu odblokowania systemu.

W skład zestawu wchodzi?:

 • Alkomat Lion DS-20
 • Jednostka centralna
 • Ustnik
 • Wiązka przewodów instalacyjnych
 • Przewód połączeniowy jednostki centralnej z alkomatem Lion DS-20
 • Bezpiecznik
 • Osłonki termokurczliwe na przewody instalacyjne
 • Instrukcją w j. polskim

More Information
Służba mundurowa / FormacjaUNIWERSALNY
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]3.000000
Wysyłka w [dni robocze]5
Kategoria produktuAlkomaty
Producent / DystrybucjaFiTalco
Kraj producentaPolska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Blokada alkoholowa FiTalco Interlock
Twoja ocena

Brak powiązanych artykułów w Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami