Imiennik z nazwiskiem OSP - polimerowy

Imiennik z nazwiskiem OSP - polimerowy

Imiennik haftowany z nazwiskiem, POLICJA

Imiennik haftowany z nazwiskiem, POLICJA

Emblemat CBŚP - galowy

Emblemat CBŚP - galowy

Imiennik z nazwiskiem OSP - polimerowy

Identyfikator imienny (Imiennik) OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ z imieniem i nazwiskiem, pokryty polimerem. Stosowany do marynarki, koszuli służbowej lub koszulki polo. Mocowany na piny lub magnes. Wymiary 13mm x 80mm.

Termin realizacji do 7 dni roboczych.

35,90 PLN
<br/><b>EM16-OSP </b><br/>Stan z: <b>26-02-2024 10:53:52 </b><br/><b>Produkcja na zamówienie</b>
EM16-OSP
Stan z: 26-02-2024 10:53:52
Produkcja na zamówienie
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności ceny wybranego produktu. Wybrany produkt wykonujemy na specjalne zamówienie. Czas realizacji podany jest na stronie produktu. Pamiętaj jednak, że całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
EM16-OSP

Maksymalnie 40 znaków

Imiennik z nazwiskiem OSP - polimerowy jest do kupienia w przyrostach co 1

Identyfikator imienny (Imiennik) OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ z imieniem i nazwiskiem, pokryty polimerem. Stosowany do marynarki, koszuli służbowej lub koszulki polo. Mocowany na piny lub magnes. Wymiary 13mm x 80mm.

Wykonany zgodne z zaleceniami rozporządzenia w sprawie umundurowania funkcjonariuszy Ochotniczych Straży Pożarnych. Tabliczka wykonana w wysokogatunkowego aluminium, polerowanego na efekt lustra. Identyfikatory pokrywamy żywicą poliuretanową (polimer3D) co zapewnia tabliczce niepowtarzalny, przestrzenny efekt oraz chroni przed wilgocią, zadrapaniami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz promieniowaniem UV. Litery wykonane na czarnym tle, bezszeryfową czcionką GulimChe 24pkt. Litery i obwódka w kolorze blaszki (srebrne).

Dostępne dwa rodzaje bezpiecznych mocowań:
- wersja na piny - stosowana na kurtkę gabardynową wyjściową lub galową. Piny markowego producenta, wykonane z miedzi.

- wersja na magnes - stosowana na granatową koszulę służbową oraz koszulkę polo nowego umundurowania. Trzy mocne magnesy neodymowe zapewniają pewne trzymanie identyfikatora.

Dostępny na zamówienie. Termin realizacji do 7 dni roboczych.

Imienniki wysyłamy w kopertach bąbelkowych, zabezpieczone przed uszkodzeniem.


Pamiętaj:

Oznaczenie nosi się po prawej stronie klatki piersiowej, na części ubioru wyposażonego w górne kieszenie - bezpośrednio nad prawą kieszenią. Funkcjonariusz-kobieta nosi znaki identyfikacyjne na kurtce wyjściowej na wysokości odpowiadającej położeniu kieszeni
w kurtce wyjściowej Funkcjonariusza mężczyzny.


More Information
Służba mundurowa / FormacjaSTRAŻ POŻARNA
PersonalizowanyTak
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.010000
Wysyłka w [dni robocze]5
Kategoria produktuAkcesoria, Identyfikatory, Wyposażenie
TagiMundur ćwiczebny, Mundur polowy, Mundur służbowy, Polimerowe
Materiałaluminium, ¿ywica
Producent / DystrybucjaMundurowy24.pl
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Imiennik z nazwiskiem OSP - polimerowy
Twoja ocena

Brak powiązanych artykułów w Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami