Kurtka wyjściowa POLICJA męska, granatowa

Kurtka wyjściowa POLICJA męska, granatowa

Korpusówki szereg./podoficerów/aspirantów Policji

Korpusówki szeregowych, podoficerów, aspirantów Policji

Pagony starszego posterunkowego POLICJA, granatowy mundur wyjściowy

Pagony starszego posterunkowego POLICJA, granatowy mundur wyjściowy

Kurtka wyjściowa POLICJA męska, granatowa

Kurtka wyjściowa męska Policji, koloru granatowego.

Wykonana z tkaniny wełniano-poliestrowej,

Jednorzędowa z wykładanym kołnierzem,

Część piersiowa kurtki wypełniona i uformowana wkładami odzieżowymi,

Do kurtki należy dokupić krokiewki oraz korpusówki symbolizujące przynależność do korpusu.

Już od 1 449,99 PLN
<br/><b>KUWM-POL </b><br/>Stan z: <b>09-06-2024 12:50:41 </b><br/>Jest: <b>b. duża ilość</b>
KUWM-POL
Stan z: 09-06-2024 12:50:41
Jest: b. duża ilość
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności stanu magazynowego oraz ceny dla wybranego produktu. Wygląda na to iż, wybrany produkt mamy na magazynie. Możesz go zamówić. Pamiętaj jednak, że całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
KUWM-POL
Kurtka wyjściowa POLICJA męska, granatowa jest do kupienia w przyrostach co 1

Tabela rozmiarów: Kurtka wyjściowa POLICJA męska, granatowa

  W przypadku niektórych produktów rozmiar na metce może różnić się nieznacznie od rozmiaru podanego w zamówieniu. Przyczyną jest najczęściej różnica w oznaczeniu rozmiarów różnych producentów albo różnice między poszczególnymi dostawami towarów. Najlepiej przymierz produkty spokojnie w domu, aby przekonać się czy pasują. W razie niedopasowania rozmiaru towar możesz zawsze wymienić lub zwrócić. Skorzystaj wtedy z formularza RMA w PANELU KLIENTA.

Kurtka wyjściowa męska Policji, koloru granatowego wykonana z tkaniny wełniano-poliestrowej będąca składnikiem munduru wyjściowego.

Kurtka jednorzędowa z wykładanym kołnierzem oraz wyłogami. Zapinana na cztery metalowe guziki z wizerunkiem orła. Posiada wszyte naramienniki służące do mocowania pochewek ze stopniami. Pod prawym naramiennikiem naszyty guzik do przypięcia sznura galowego.

Na przodzie kurtki naszyte kieszenie kryte patkami z wizerunkiem orła.

Kurtka od wewnątrz wykończona jest podszewką w kolorze granatowym. W górnych częściach podszewki znajdują się kieszenie wewnętrzne (lewa dodatkowo zapinana na guzik).

Część piersiowa kurtki wypełniona i uformowana wkładami odzieżowymi.

W górnej części lewego rękawa naszyty emblemat z wizerunkiem flagi państwowej, zaś na prawym emblemat służby Policja.

W dolnej części rękawów nad rozporkiem rękawa należy naszyć krokiewki odwzorowujące przynależność do korpusu. Krokiewki naszywamy na każdy z rękawów w odległości 9cm od dolnej krawędzi rękawa do dolnej krawędzi emblematu oraz od zewnętrznego szwa rękawa do wewnętrznego szwa. Krokiewki można zakupić tutaj.

Na kołnierzu (na każdy z rogów kołnierza), równolegle do szwów (w odległości 7mm od krawędzi), należy naszyć haftowane korpusówki (palmety) odpowiednie do korpusu (oficerów lub podoficerów). Korpusówki można zakupić tutaj.


More Information
Służba mundurowa / FormacjaPOLICJA
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.946000
Kategoria produktuKurtki
TagiMundur wyjściowy, Mundur galowy
MateriałGabardyna: Poliester 55% We³na 45%
Gramatura280
Producent / DystrybucjaAltex
Kraj producentaPolska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kurtka wyjściowa POLICJA męska, granatowa
Twoja ocena

Brak powiązanych artykułów w Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Kontakt z nami