Mandatowe Uprawnienia STRAŻY MIEJSKIEJ/GMINNEJ

Mandatowe Uprawnienia STRAŻY MIEJSKIEJ/GMINNEJ

Emblemat Policja Laboratorium Kryminalistyczne Zespół Oględzinowy KSP

Emblemat Policja Laboratorium Kryminalistyczne Zespół Oględzinowy KSP

Mandatowe Uprawnienia STRAŻY GRANICZNEJ

Mandatowe Uprawnienia STRAŻY GRANICZNEJ

Mandatowe Uprawnienia STRAŻY MIEJSKIEJ/GMINNEJ

Mandatowe Uprawnienia Straży Miejskiej/Gminnej, Stan prawny listopad 2019. Format: A-6. Zawiera: omówienie wszystkich wykroczeń - autorstwa Pana Wojciecha Kotowskiego, a więc kodeksowych i pozakodeksowych, objętych uprawnieniem strażników do nakładania – za ich naruszenie – grzywien w drodze mandatu karnego.

Regular Price 35,00 PLN Cena promocyjna 28,00 PLN
<br/><b>ROMU-SMI </b><br/>Stan z: <b>29-11-2023 05:54:21 </b><br/>Są: <b>ostatnie sztuki</b>
ROMU-SMI
Stan z: 29-11-2023 05:54:21
Są: ostatnie sztuki
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności stanu magazynowego oraz ceny dla wybranego produktu. Wygląda na to iż, wybrany produkt mamy na magazynie. Możesz go zamówić. Pamiętaj jednak, że całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
ROMU-SMI

Mandatowe Uprawnienia Straży Miejskiej/Gminnej, Stan prawny listopad 2019, wydanie XI. Format: A-6.

Zawiera: omówienie wszystkich wykroczeń - autorstwa Pana Wojciecha Kotowskiego, a więc kodeksowych i pozakodeksowych, objętych uprawnieniem strażników do nakładania – za ich naruszenie – grzywien w drodze mandatu karnego.

Format: A-6 (Wymiary 15cm x 11cm), wygodna oprawa spiralna , okładka laminowana folią.

Aktualizacji poddano poszczególne przepisy, które nieustannie ulegają nowelizacjom. Każde wykroczenie ujęcie w książeczce opatrzono wiadomością, określającą wysokość grzywny jaka może być w drodze mandatu karnego nałożona, zakładając, że ułatwi to pracę strażników wykonujących czynności służbowe na drodze.

Stan prawny przepisów jest nie tylko obowiązujący, lecz także możliwie najaktualniejszy. Wyrażamy przekonanie, że dopełnieniem oczekiwań Państwa jest kompozycja taryfikatora mandatowo-punktowego. Określone połączenie aktów prawnych zawartych w różnych ustawach ma – naszym zdaniem – walor znacznie ułatwiający pracę strażnikowi, ponieważ eliminuje wysiłki związane z poszukiwaniem niezbędnych rozwiązań prawnych.
 

Zawiera aktualny taryfikator policyjny z wyszczególnieniem: 

  • podstaw prawnych, 
  • kwoty grzywny, 
  • punktów karnych, 
  • kodu wykroczenia, 
  • wykroczenia z Kodeksu Wykroczeń z określoną kwotą grzywny, 

Więcej informacji
Służba mundurowa / FormacjaUNIWERSALNY, STRAŻ GMINNA, STRAŻ MIEJSKA
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.136000
Wysyłka w [dni robocze]2
Producent / DystrybucjaRondo
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mandatowe Uprawnienia STRAŻY MIEJSKIEJ/GMINNEJ

Powiązane artykuły z Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami