Maska jednorazowa medyczna typ IIR, opakowanie 50szt.

Maska jednorazowa medyczna typ IIR, opakowanie 50szt.

Mactronic T-FORCE H1L, 1050lm, akumulatorowa, box

Mactronic T-FORCE H1L, 1050lm, akumulatorowa, box

Emblemat STRAŻ GMINNA CHEŁMIEC

Emblemat STRAŻ GMINNA CHEŁMIEC

Maska jednorazowa medyczna typ IIR, opakowanie 50szt.

typ II zgodnie z normą PN-EN 14683+AC:2019
z trzech warstw włókniny polipropylenowej
wyprodukowana w Polsce
opakowanie 50szt.

29,90 PLN
bardzo duża ilość
Symbol
PROT-000-994R

Maska medyczna jednorazowa, typ II zgodnie z normą PN-EN 14683+AC:2019. Wyprodukowana w Polsce.

Zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób medyczny.

Przebadana w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w zakresie skuteczności filtracyjnej aerozolu bakterii, czystości mikrobiologicznej i oporów oddychania oraz w InnoNIL/Narodowy Instytut Leków w zakresie oceny cytotoksyczności, działania drażniącego, działania uczulającego.

Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej NIZP-PZH B-BŻ-6071-0123/20/C ważne do 23.04.2023, co oznacza to, że o ile używana zgodnie z przeznaczeniem, jest bezpieczna dla zdrowia ludzi i przyjazna dla środowiska.

Wykonana z trzech warstw włókniny polipropylenowej – dwóch posiadających Świadectwo Jakości Zdrowotnej NIZP-PZH oraz certyfikat OEKO TEX Standard 100 i jednej o potwierdzonej badaniami skuteczność filtracji bakteryjnej (BFE) na poziomie wynoszącym minimum 98%.

Chroni przed rozprzestrzenianiem mikroorganizmów przenoszonych drogą kropelkową, szczególnie w sytuacji epidemii i/lub pandemii, a także do stosowania na salach operacyjnych lub innych placówkach medycznych o podobnych wymaganiach.

Więcej informacji
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.150000
Wysyłka w [dni robocze]2
Kategoria produktuAkcesoria
Materiałwłóknina polipropylenowa
Producent / DystrybucjaProtektor
Kraj producentaPolska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maska jednorazowa medyczna typ IIR, opakowanie 50szt.

Nie ma żadnych artykułów na Blogu powiązanych z tym produktem.

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami