Tarcza do zatrzymywania pojazdów - Lizak policyjny

Tarcza do zatrzymywania pojazdów - Lizak policyjny

Kurtka ochronna letnia POLICJA

Kurtka ochronna letnia POLICJA

Buty Magnum MACH 1 3.0 ASTM

Buty Magnum MACH 1 3.0 ASTM

Tarcza do zatrzymywania pojazdów - Lizak policyjny

Wysoko-odblaskowa folia 2 generacji o strukturze plastra miodu

Folia odporna na uderzenia, korozję i działanie rozpuszczalników

Odblask zgodny z Europejską Normą DIN EN 12899-1

Z wytrzymałego na pęknięcia tworzywa sztucznego

Wytrzymała i odporna na niskie oraz wysokie temperatury

Rękojeść perforowana (zapewnia niższą masę wyrobu) w kolorze białym

Produkcja Polska

Zgodna z Dz.U. 2003 nr 220 poz. 2181

Regular Price 64,99 PLN Cena promocyjna 54,14 PLN
<br/><b>LIZO#CZ </b><br/>Stan z: <b>21-07-2024 02:45:20 </b><br/>Jest: <b>średnia ilość</b>
LIZO#CZ
Stan z: 21-07-2024 02:45:20
Jest: średnia ilość
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności stanu magazynowego oraz ceny dla wybranego produktu. Wygląda na to iż, wybrany produkt mamy na magazynie. Możesz go zamówić. Pamiętaj jednak, że całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
LIZO#CZ
Tarcza do zatrzymywania pojazdów - Lizak policyjny jest do kupienia w przyrostach co 1

Tarcza do zatrzymywania pojazdów, lizak policyjny wykorzystywany przez służby drogowe do kontroli ruchu drogowego oraz wydawania poleceń:

  1. Zatrzymywania pojazdów,
  2. Wydawania kierującym pojazdami poleceń i sygnałów oczekiwanych przez kierującego ruchem.

Elementy odblaskowe tarczy wykonano z samoprzylepnej folii wysoko-odblaskowej 2 generacji o strukturze plastra miodu posiadającej zatopiony w transparentnej masie plastycznej system szklanych kulek.

Użyta w tarczy folia ponadto jest odporna na uderzenia, korozję i działanie rozpuszczalników. Projektowana wytrzymałość folii to 10 lat. Dane dotyczące odblaskowości i kolorów w świetle dziennym są zgodne z Europejską Normą DIN EN 12899-1 i odpowiadają międzynarodowym specyfikacjom dotyczącym odblaskowości materiałów tej klasy. Folia z europejskim certyfikatem zgodności CE. Posiada specjalny znak wodny.

Tarcza wykonana z wytrzymałego na pęknięcia tworzywa sztucznego (wysokoudarowy polistyren) w kolorze białym. Wytrzymała i odporna na niskie oraz wysokie temperatury.

Tarcza koloru biało – czerwonego, o średnicy 14 cm, wnętrze tarczy w kolorze czerwonym o średnicy ok. 8 cm.

Rękojeść perforowana (zapewnia niższą masę wyrobu) w kolorze białym o długości 16 cm, zakończona uchwytem w postaci linki polipropylenowej o długości 24 cm. Kolor linki niebieski. Łączenie linki zgrzewem. Długość całkowita tarczy z uchwytem 30cm.

Produkcja Polska.

Produkt zgodny z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach. Dz.U. 2003 nr 220 poz. 2181.

Tarcza policyjna wykorzystywana jest przez służby MSWiA oraz MON jak POLICJA, STRAŻ GRANICZNA, SŁUŻBA CELNA, WOJSKO, ŻANDARMERIA WOJSKOWA oraz inne służby mające uprawnienia do zatrzymywania pojazdów i kierowania ruchem.


More Information
Służba mundurowa / FormacjaPOLICJA, UNIWERSALNY
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.150000
Wysyłka w [dni robocze]2
Kategoria produktuAkcesoria, Wyposażenie, Latarki
TagiMundur służbowy, Mundur na patrol, Mundur WRD, Mandaty
Materiał100% poliester
Producent / DystrybucjaMundurowy24.pl
Kraj producentaPolska
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tarcza do zatrzymywania pojazdów - Lizak policyjny
Twoja ocena

Brak powiązanych artykułów w Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Kontakt z nami