Podkładka pod absolwentkę CSP WRD

Podkładka pod absolwentkę CSP WRD

Maskotka, Miś 24cm - prewencja, POLICJA, brązowy

Maskotka, Miś 24cm - prewencja, POLICJA, brązowy

Podkładka pod absolwentkę WSP Szczytno

Podkładka pod absolwentkę WSP Szczytno

Podkładka pod absolwentkę CSP WRD

Skórzana podkładka pod absolwentkę Centrum Szkolenia Policji Wydział Ruchu Drogowego. Mocowanie za pomocą guzika kieszeni. Dostępna w kolorze białym.

8,69 PLN
<br/><b>PODK-ABS-CSPWRD </b><br/>Stan z: <b>27-05-2024 09:08:38 </b><br/>Jest: <b>b. duża ilość</b>
PODK-ABS-CSPWRD
Stan z: 27-05-2024 09:08:38
Jest: b. duża ilość
Dynamiczna informacja dotycząca aktualności stanu magazynowego oraz ceny dla wybranego produktu. Wygląda na to iż, wybrany produkt mamy na magazynie. Możesz go zamówić. Pamiętaj jednak, że całe zamówienie wyślemy do Ciebie dopiero skompletowaniu wszystkich pozycji z zamówienia. Patrz „Informacja dot. cen i stanów magazynowych”, aby uzyskać więcej informacji.
Symbol
PODK-ABS-CSPWRD
Podkładka pod absolwentkę CSP WRD jest do kupienia w przyrostach co 1

Skórzana podkładka pod absolwentkę Centrum Szkolenia Policji Wydział Ruchu Drogowego. Mocowanie za pomocą guzika kieszeni.

Podkładka wykonana z naturalnej skóry.

Dostępna w kolorze białym.


More Information
Służba mundurowa / FormacjaPOLICJA
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.004000
Materiałnaturalna skóra, dwoina 1,4-1,6mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Podkładka pod absolwentkę CSP WRD
Twoja ocena

Brak powiązanych artykułów w Blogerni

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami