Emblemat KSP Oddział Prewencji

Emblemat KSP Oddział Prewencji

Emblemat KSP Dzielnicowy

Emblemat KSP Dzielnicowy

Emblemat KSP Wydział Ruchu Drogowego

Emblemat KSP Wydział Ruchu Drogowego

Emblemat KSP Oddział Prewencji

Emblemat (Naszywka) Komenda Stołeczna Policji Oddział Prewencji, haftowany maszynowo. Emblemat mocowany na rzep lub bez rzepu.

Już od 24,90 PLN
bardzo duża ilość
Symbol
EM04-KSP-OP

Emblemat (Naszywka) Emblemat Komenda Stołeczna Policji Oddział Prewencji na mundur, haftowany maszynowo. Emblemat mocowany na rzep lub bez rzepu.

Więcej informacji
Służba mundurowa / FormacjaPOLICJA
WojewództwoMazowieckie
Jednostka organizacyjnaKomenda Stołeczna Policji
PersonalizowanyNie
Magazyn zewnętrznyNie
Waga [kg.]0.011000
Wysyłka w [dni robocze]2
Materiał100% poliester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Emblemat KSP Oddział Prewencji

Related Posts

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny. Złożone zamówienie jest realizowane po weryfikacji przez Biuro Obsługi Klienta sklepu.

Kontakt z nami