Emblematy dla Komendy Stołecznej Policji (KSP)

Emblematy dla Komendy Stołecznej Policji (KSP)

W ramach e-Festiwalu Emblematów Haftowanych przedstawiamy komplet emblematów dla Komendy Stołecznej Policji. W zaleznosci od wybranego wzoru emblematy wykonywane są na czarnym lub granatowym tle.

Dostepne są tarcze haftowane dla Komend Rejonowych Miasta Stołecznego, dla wybranych wydziałów i oddziałów Policji m.in. Oddział Prewencji, Wydział Komunikacji Społecznej, Wydział Teleinformatyki ... a także dla dziewięciu powiatów:

 • grodziskiego,
 • legionowskiego,
 • mińskiego,
 • nowodworskiego,
 • otwockiego,
 • piaseczyńskiego,
 • pruszkowskiego,
 • warszawskiego zachodniego, 
 • wołomińskiego. 

DOSTĘPNOŚĆ EMBLEMATÓW

Znacząca większość emblematów, przedstawiona w ofercie na stronie e-sklepu Mundurowy24.pl jest dostępna od ręki. Zdarza się, że niektóre emblematy znajdują się w fazie projektu, a więc pojawił się ich projekt, ale nie zostały jeszcze wyprodukowane na stan. Warto wtedy zgłosić zapotrzebowanie na dany emblemat lub złożyć zamówienie. W takich sytuacjach, emblematy wykonywane są wg zapotrzebowania, systematycznie, na bieżąco, dlatego może to potrwać dłuższą chwilę. 

Warto także korzystać z informacji o stanie dostępności. Znajduje się ona przy każdym produkcie, tuż nad jego symbolem. W razie braku emblematu prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta. 

 

JAK SZUKAĆ 

Wyszukiwanie emblematów można realizować na wiele różnych sposobów. W związku z bogatwem naszej oferty, proponujemy korzystanie w wielu opcji:

 • filtrowanie za pomocą nawigacji po lewej stronie ekranu wybieramy Jednostkę Organizacyjną: Komenda Stołeczna Policji 
 • wprowadzanie nazwy lub jej części w wyszukiwarce na naszej stronie Mundurowy24.pl - w przypadku emblematów dla Komendy Stołecznej Policji, radzimy korzystać z hasła "STOŁECZNA
 • przeglądanie kategorii OZNAKOWANIE > EMBLEMATY>REGIONALNE>STOŁECZNA 

 Każdy sposób wyszukiwania może dać nieco inne rezultaty, ale większość produktów w efektach wyszukiwania będzie się powtarzać. 

EMBLEMATY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Przypominamy, że wykonujemy także emblematy wg induwidualnego projektu czy wzoru. Emblematy są wyceniane indywidualnie. Na cenę emblematu wpływa wielkość emblematu, kolorystyka, powierzchnia zahaftowania, poziom skomplikowania grafiki oraz jej jakość. W praktyce procedura jest prosta i wygląda następująco:

 1. Klient zgłasza się z chęcią wykonania emblematu
 2. Przygotowujemy projekt emblematu i szacujemy koszty jego produkcji
 3. Klient akceptuje projekt oraz koszty
 4. Produkujemy emblemat wg projektu

Minimalna ilość emblematów na zamówienie to 20szt. Przy tej ilości emblematów projekt i przygotowanie produkcji jest GRATIS!

Zdarza się, że przygotowanie projektu jest opłacane z góry – jest to koszt 200zł. Ta kwota jest następnie rozliczana w poczet przedpłaty za zamówienie, a więc opłata jest jedynie formą zabezpieczenia inwestycji w indywidualny projekt i przygotowanie produkcji. Zwykle nie stanowi to problemu dla Klientów, którzy traktują współpracę z nami poważnie. Jeżeli produkcja nie dojdzie do skutku, opłata za projekt nie podlega zwrotowi.

 PRODUKTY POWIĄZANE

Kontakt z nami