Custom Notice Block

Mundur BDU wz POLICJA dla klasy policyjnej

Mundur BDU wz POLICJA dla klasy policyjnej

Polecamy do Klasy Policyjnej Mundur BDU wz. POLICJA oraz Trzewiki Gabut 390. Towar dostępny na stanach magazynowych. Sprawdź swój rozmiar i skompletuj wyprawkę do szkoły mundurowej! 

Mundur BDU wz. POLICJA, stosowany w przeszłości przez funkcjonariuszy policji wzór munduru ćwiczebnego, teraz stosowany często dla uczniów klas policyjnych. Do tego idealne są trzewiki GABUT 390. 

Bluza ćwiczebna (polowe) w kolorze czarnym. Bluza ma zapięcie jednorzędowe, na guziki, kryte. Na ramionach bluzy sa umieszczone naramienniki. Rękawy są zakończone mankietami. Bluza wyposażona w 8 kieszeni. Na patce lewej kieszeni w rękawie oraz plecach, jest naszyta taśma z rzepem umożliwiająca przypięcie naszywki odblaskowej. 

Spodnie ćwiczebne (polowe) na szelki w kolorze czarnym. Szelki są odpinane od spodni na guziki. Maja dwie cięte boczne kieszenie. Na nogawkach są naszyte po dwie kieszenie z przodu i z tyłu. Wszystkie kieszenie i naszycia wzmocnione ryglami. Wzmocnione nogawki do wysokości kolan.

Trzewiki GABUT 390, wysokie trzewiki w górnej części wykończone miękkim wyłożeniem (piankowanie), sznurowane - na osiem dziurek z każdej strony wzmocnionych oksydowanymi oczkami. Wierzch obuwia wykonane są z naturalnej skóry bydlęcej. Podeszwy wykonane z materiałów antypoślizgowych i mrozoodpornych z charakterystycznym protektorem. 

ZOBACZ WIĘCEJ PRODUKTÓW DLA KLASY POLICYJNEJ tutaj: https://www.mundurowy.pl/catalogsearch/result/index/?q=+klasa&sluzba=226%2C239 PRODUKTY POWIĄZANE

Kontakt z nami