Pomysły Walentynkowe na prezent dla POLICJANTKI

Pomysły Walentynkowe na prezent dla POLICJANTKI

 

W kwiaciarniach pachnie różami, wszędzie pełno czerwonych serduszek oraz porad co będzie najlepszym prezentem na Walentynki dla Niej... A co jeśli Ona jest POLICJANTKĄ? Może coś specjalnego TYLKO dla Policjantki?

Najwyższa pora zastanowić się, co wybrać dla POLICJANTKI z okazji Dnia Świętego Walentego. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów.

 

Kobiety uwielbiają ozdoby, dlatego ten subtelny drobiazg, powinien przypaść do gustu każdej Policjantce. ;) Szeroki wybór przypinek nie tylko dla Policji można zobaczyć tutaj: http://www.mundurowy.pl/catalogsearch/result/?q=przypinka Przypinki można zamówić w elegankkim ozdobnym pudełeczku jubilerskim, na którym możemy wykonać grawer na indywidualne zamówienie.

 

Szczególnie polecany dla Pań, które pracują na miejscu, w biurze lub na Posterunku Policji – wtedy z pewnością nie odmówią sobie kawki lub herbatki. Pijąc w takim kubku, zawsze pomyślą ciepło o darczyńcy. :) Na indywidualną prośbę do standardowych projektów kubków dodamy motyw Walentynkowy na indywidualną prośbę. 

Jeśli znansz gust Swojej Ukochanej Policjantki – wybierz kubek spejalnie dla niej – więcej kubków z kolekcji Cartoons znajduje się tutaj: http://www.mundurowy.pl/catalogsearch/result/?q=ceramiczny

 

 

Kompaktowych rozmiarów bateryjna latarka taktyczna o bardzo mocnym strumieniu światła, idealna dla Policjantek, które pracują w terenie i lubią praktyczne prezenty. :)

 

Wybrałeś inny produkt z naszej oferty na prezent? Podziel się tym z innymi na Facebooku: https://www.facebook.com/mundurowy/photos/a.514136191940345/2242856432401637/?type=3&theater 

 

Sprawdź też pomysły na prezenty DLA POLICJANTA tutaj: http://www.mundurowy.pl/blogernia/post/walentynkowe-prezenty-dla-policjanta-2019 PRODUKTY POWIĄZANE

Kontakt z nami