Bezpieczne zakupy | #zostańwdomu

NOWOŚĆ! Sweter służbowy POLICJA

NOWOŚĆ! Sweter służbowy POLICJA

Sweter służbowy dla POLICJI, w kolorze ciemnogranatowym. Wykonany z wysokiej jakości dzianin o składzie 50% wełna, 50% akryl. Produkt zgodny ze specyfikacją techniczną Komendy Głównej Policji. Zobacz tutaj: https://www.mundurowy.pl/sweter-sluzbowy-policja.html 

Sweter posiada długie rękawy, podkrój szyi wykończony stójką zapinaną na zamek błyskawiczny. Z przodu, po lewej stronie naszyta kieszeń z usztywnianą patką zapinaną na rzep wykonana z elanobawełny. W patce kieszeni znajduje się otwór na długopis.

Napisy POLICJA znajdujące się na patce kieszeni oraz plecach, naniesione metodą termotransferu, wykonane ze srebrnej folii odblaskowej spełniającej normy EN 471.

Na przodzie po prawej stronie naszyty element z elanobawełny o wymiarach 145mm x 45mm, z naszytą centralnie taśmą rzep z pętelką, o wymiarach 130mm x 25mm przeznaczoną na identyfikator imienny (imiennik).

Na przedniej i tylnej części barków i w górnej części rękawów, naszyte wzmocnienia z tkaniny elanobawełnianej, wszyte w szew barkowy i w kule rękawa. Wzmocnienia naszyte są również pod kieszenią oraz na rękawach w tylnej części na wysokości łokci.

Sweter posiada dwa naramienniki wykonane z elanobawełny, usztywnione wkładem odzieżowym. Naramienniki wszyto w kule rękawów, przesunięte ku przodowi, zapinane krytym zapięciem na guzik.

Stójka, plisy (okrągła i zamka), dół, oraz rękawy swetra wykończone dzianiną ściągaczową. Stójka swetra złożona podwójnie. Wszyty zamek błyskawiczny kryty z zewnątrz okrągłymi plisami a wewnątrz płaskimi plisami, co gwarantuje komfort użytkowania.

Mankiety rękawów wywijane w połowie na zewnątrz. Na krawędzi mankietu wprowadzono elastyczną gumkę dziewiarską.

Dół swetra wykonany z dzianiny ściągaczowej, złożony w połowie do wewnątrz i przeszyty.PRODUKTY POWIĄZANE

Kontakt z nami