Bezpieczne zakupy | #zostańwdomu

BEZPIECZEŃSTWO E-ZAKUPÓW W OKRESIE PANDEMII KORONOWIRUSA

BEZPIECZEŃSTWO E-ZAKUPÓW W OKRESIE PANDEMII KORONOWIRUSA

Drodzy Klienci,

DZIAŁAMY W PEŁNYM ZAKRESIE!

Uprzejmie informujemy, że sklep internetowy Mundurowy24.pl pozostaje do Państwa dyspozycji w pełnym zakresie. Zamówienia składane on-line realizowane są na bieżąco bez opóźnień. Bez żadnych zakłóceń funkcjonuje także Centrum Obsługi Klienta – dynamika sytuacji wymaga bowiem, byśmy byli w stałym kontakcie.

ZAPEWNIAMY DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW W MAGAZYNIE!

Znacząca większość produktów w naszym sklepie jest nadal dostępna tak samo, jak zwykle. W razie wątpliwości, skontaktuj się infolinią Centrum Obsługi Klienta. Może się zdarzyć, że stany magazynowe jakiegoś produktu nie zakutalizowały się prawidłowo – COK pomoże to ustalić.

Na tę chwilę nie przewidujemy ograniczeń w realizacji zamówień, a w sytuacji gdyby one wystąpiły będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie lub będziemy o tym informować na stronie Mundurowy24.pl .

NASI KLIENCI SĄ BEZPIECZNI!

Zapewniamy, że bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników, Klientów i Partnerów jest dla nas najwyższym priorytetem, toteż wdrażamy wszelkie środki, aby zminimalizować ryzyko, na które mogą być narażeni.

GWARANTUJEMY BEZPIECZNE ZAKUPY ON-LINE!

Zgodnie z oficjalnymi komunikatami Światowej Organizacji Zdrowia, a także Głównego Inspoktora Sanitarnego, koronowirusy znane są z tego, że nie przetrwają długo na paczkach i listach, zatem Klienci korzystający ze sklepów on-line nie są narażeni na zakażenie. Pandemia koronawirusa jest wielkim wyzwaniem dla nas wszystkich, ale wierzymy, że wspólnie damy radę.

 

Z życzeniami wszelkiego zdrowia,

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół e-Sklepu Mundurowy24.plKontakt z nami